«Бордо» в Одесі практично позбавив «Маріуполь» шансів на Лігу Європи

0

Футболісти «Маріуполя» ввечері 9 серпня в Одесі програли з рахунком 1:3 французькому «Бордо» перший матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи УЄФА.

Мешканці маріуполя дуже активно розпочали матч і вже на 7-й хвилині відкрили рахунок — відзначився Мішньов. Проте французи відсиджуватися в обороні не стали і до 33-й хвилині відіграли один м’яч — атаку завершив Лаборд. А ще через 4 хвилини він змусив помилитися воротаря маріупольчан Худжамова, який невдало намагався винести м’яч зі штрафної.

У другому таймі на 49-й хвилині, Тчуамени з партнерами скористалися ще однією помилкою маріупольчан і забили третій гол.

Тепер перед «Маріуполем» стоїть вкрай складне завдання відіграти два м’ячі у Франції в матчі 16 серпня.