Краматорськ і Покровськ сколихне День музики: повне розклад фестивалю

0


















Краматорськ і Покровськ приєднуються до міжнародного фестивалю музики Fête de la Musique (День Музики). Про це повідомляє PR-агентство «Bagels & Letters».

Свято музики всіх стилів і напрямків проходить в більш ніж 700 містах 140 країн світу. Всі події — безкоштовні і всі орієнтовані на будь аудиторії.

Організувати свято у малих містах Донеччини допомагає команда «Дні Музики в Харкові», «Культурне агентство ∀».

За словами організаторів, в українських реаліях (особливо на Сході) це свято — не тільки про музику, але і про зниження соціальної напруженості, об’єднання, корисної комунікації і повернення собі право на місто.

Місцеві жителі зможуть послухати музику, подивитися тематичні фільми, відвідати майстер-класи, потанцювати і навіть виступити самостійно на майданчиках, які розташовуються на міських вулицях і площах, парках, скверах, кафе і барах.

«Цей свято — шанс вийти на вулиці рідного міста, поспілкуватися і зрозуміти, що ці вулиці, сквери, парки – це «моє простір, за який я несу відповідальність». Ще одне завдання проекту — розвиток місцевої музичної культури та налагодження зв’язків на рівні мікрорегіону», — йдеться в повідомленні.

Команди з Краматорська, Покровська та Костянтинівки будуть грати по черзі у всіх трьох містах. Також гратимуть команди з Харкова, Києва, Львова, Одеси, Селидове, Дружківки, Бахмута, Слов’янська, Старобільська і Мирнограда.

Вхід на всі заходи вільний.

Розклад фестивалю в Краматорську 11 серпня виглядає так:

Майданчик біля ТЦ «Аврора»

(навпроти критого ринку)

10:00 — 13:00

Тетяна Міхай (скрипка) / Святогірськ



Майданчик з вуличним фортепіано

між магазинами «ЕлмаСервіс» та «Арт»

(напроти ЦУМу)

10:00 — 19:00

Майданчик, де може зіграти кожен

Алея біля АТБ, що веде до ДК ім. Бикова

(Старе місто)

16:00 — 16:20

Даніїл Яшнов (синтезатор) / Краматорськ

16:35 — 17:05

Володимир Анацький (акустика) / Київ

17:10 — 17:30

Маша Вишедська (акустика) / Бахмут

17:40 — 18:00

Творчий тандем віршів та скрипки:

Цимбал Марія і Ольга Остапенко

Танцювальний майданчик

біля пам » ятника А. С. Пушкіну

(парк А. С. Пушкіна)

15:30 — 19:00

Танцювальні майстер-класи і показові виступи

від колективів «Амріта» і «Акварель» / Краматорськ

Сквер Профсоюзів

(біля фонтану)

17:30 — 19:30

Відкрите заняття з акро-йоги

від студії «Рівновага» / слов’янськ

17:30 — 18:15

Гурт Expansia Love / Краматорськ

18:30 — 19:00

Chistota Band / Краматорськ

19:15 — 20:00

Гурт Expansia Love / Краматорськ

Сквер Перемоги

(біля краматорського художнього музею)

18:00 — 18:30

Діти інших Світів / Костянтинівка

18:45 — 19:30

Cover-band «Субмарина» / Краматорськ

19:45 — 20:30

Ксенія Пігаваєва / Краматорськ

20:45 — 21:30

Олесь Целюх / Львів

Зелений газон у Саду Бернацького

(біля спортивного майданчика)

19:00 — 19:45

SHKLO / Харків

20:00 — 20:45

Urbanistan / Харків

21:00 — 21:45

Mamanet / Краматорськ — Одеса

Арт-кафе «Фієста»

18:15 — 18:45

Monkey Business / Краматорськ

19:00 — 19:30

Оля Пермінова / Краматорськ

19:45 — 20:15

FREAKADEL-BAND / Дружківка

20:30 — 21:15

Skitlles / Краматорськ

Рок-майданчик біля кафе «Арка»

(парк ім.А.С. Пушкіна)

18:15 — 18:40

Шик / Краматорськ

19:00 — 19:30

Strangers / Дружківка

19:45 — 20:15

Kislorod / Харків

20:30 — 21:00

The Nexstone / Краматорськ

21:15 — 21:45

WD-40 / Краматорськ

Майданчик на сходах

центральної бібліотеки

19:00 — 19:30

Влад Крупко читає авторські вірші

під музику / Краматорськ

19:40 — 20:10

Karizza читає авторські вірші

під музику / Краматорськ

20:20 — 22:00

Показ документальної кінострічки «Артефакт»

Сквер Т. Г. Шевченка

(за пам » ятником)

20:00 — 22:00

Показ кінострічки «Ла-Ла Ленд»

Літній майданчик Bar BORODA

(мікрорайон Лазурний)

20:00 — 20:30

ПокиТріо / Селідове

20:45 — 21:15

Dinas trio / Харків

21:30 — 22:00

The Nexstone / Краматорськ

Нічна програма на Alchemist Bar

22:00 — 22:30

Karizza / Краматорськ

22:45 — 23:15

Berni / Краматорськ

23:15 — 02:00

dj сtrl-i / Харків

та vj YNG / Харків

02:00 — 03:00

dj Dima Zago / Краматорськ



У Покровську «День музики відбудеться 18 серпня (програма поки уточнюється):

Залізняк

(сквер Соборний)

19:00 – 19:30 –Flying Swan (Старобільск)

19:45 – 20:15 – Two generations (Покровськ)

20:30 – 21:00 — Поки тріо (Селідове)

Сходинки ДонНТУ

(площа Шибанкова, 2)

18:00 – 18:30 Грані Моделс з муз.школою (Покровськ)

18:45 – 19:15 народний ансамбль » Дивограй (Покровськ)

19:30 – 20:00 – TORBAN (Львів)

20:15 – 20:45 – Urbanistan (Харків)

21:00 – 21:30 – Село і люди

Парковка Екомаркет

(Мікрорайон Південний)

16:00 — 16:30 – DJ Валера Калантай + брейк данс (Родинське)

16:30 – 17:00 – Гетто Прайм (Покровськ)

20:00 – 20:30 – Кінець липня (Старобільськ)

21:00 – 21:30 — Гурт semmarband (Київ)

Майданчик біля магазину «Школяр»

19:30 – 20:00 – Музикант з Краматорська

20:15 – 20:45 – Олександр Масло (Покровськ)

21:00 — 21:30 — Субмарина (Краматорськ)

Майданчик перед залізничним вокзалом

(вул. Шота)

12:45 — 13:15 — Євген Лікарчук (Покровськ)

Майданчик магазину «Обжора»

(мікрорайон Шахтерський)

17:00 – 17:30 Віталій Пономаренко (Мирноград)

17:45 – 18:15 — Діти інших світів (Костянтинівка)

18:30 – 19:00 — Зламане радіо (Покровськ)

19:15 – 19:30 – Фаза (Мирноград).

Источник